TŪTŲ PAKUOTOJAS POPIERIAUS IR KARTONO DEPARTAMENTE

  • 740 - 890 EUR į rankas
  • Mūsų klientas – įmonė, gaminanti dušo kabinas, statybines medžiagas ir kurianti pakavimo sprendimus iš kartono ir popieriaus. Įmonėje šiuo metu dirba apie 180 žmonių, o jos produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose, todėl įmonė nuolat auga ir plečiasi. Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti TŪTŲ PAKUOTOJĄ. DARBO POBŪDIS Jūs būsite atsakingas už operatyvų darbą pakuojant tūtas bei sklandų informacijos suvedimą į sistemas kompiuteriu.
  • - 550 € PREMIJĄ už sėkmingai įdarbintą asmenį pagal jūsų rekomendaciją; - Dalinai dengiamas keliones išlaidas, jei į darbą vykstama daugiau nei 30 km; - Iki 30 % nuolaidą įmonės gaminamoms dušo kabinoms; - Dovanas jubiliejaus ar vestuvių proga, pašalpą mirus artimam šeimos nariui; - Sklandų įvedimą į darbą, visus reikalingus apmokymus bei KARJEROS galimybes; - Draugišką, visuomet pasirengusį padėti kolektyvą, bendrus pietus su kolegomis.
  • Slenkantis pamaininis - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Jei esate motyvuotas ir turite galimybę dirbti fizinį darbą – labai Jūsų laukiame. Jūsų ankstesnė patirtis gamyboje – būtų didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

TŪTŲ PAKUOTOJAS POPIERIAUS IR KARTONO DEPARTAMENTE, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI