TURI VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ? SIŪLOME DARBĄ VASARAI!

  • 1.315 EUR prieš mokesčius
  • Turi vairuotojo pažymėjimą, norėtum išnaudoti šį privalumą, tačiau neturi jokios darbo patirties? Ne bėda! Kviečiame padirbėti Tave vasarą į vieną kiečiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonę! Čia gaminami autobusai gauna geriausio metų gaminio apdovanojimus Lietuvoje, o jų kokybe džiaugiasi šimtai klientų 18-oje Europos valstybių. Norėtum išbandyti savo jėgas? Prisijunk prie veržlios ir draugiškos plovimo kontrolierių komandos! DARBO POBŪDIS Rūpinsiesi kolegų sumontuotų autobusiukų švara: plausi, siurbsi saloną, valysi dulkes, palaikysi švarą ir tvarką darbo vietoje, būsi atsakingas už atliktų plovimo darbų kokybę, vairuosi autobusiukus iš vienos patalpos į kitą.
  • - Patogų darbo grafiką – galėsi planuotis visus vasaros savaitgalius iš anksto! - Jei darbas patiks, galėsi dirbti ir toliau su galimybe pasikelti kvalifikaciją bei atlyginimą; - Aprūpinsime tave reikiamais mokymais, patogiais darbo rūbais bei kitomis darbo priemonėmis; - Dirbsi modernioje ir komfortiškoje darbo aplinkoje; - Prisijungsi prie smagaus ir paslaugaus kolektyvo!
  • Pirmadienis-penktadienis, 8:00-17:00 ir VISI LAISVI SAVAITGALIAI. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Nereikalaujame jokios patirties, tačiau tikimės, kad esi atsakingas, kruopštus ir pareigingas.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

 TURI VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ? SIŪLOME DARBĄ VASARAI! , Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS