Įvairūs darbai elektronikos gamyboje Kaune (patirtis nereikalinga, apmokome!)

  • 500 - 600 EUR į rankas priklausys nuo jums tinkamos pozicijos
  • Didelė ir stabili tarptautinė elektronikos gamybos įmonė ieško įvairių gamybos darbuotojų: - Smulkių detalių surinkėjų, montuotojų; - Lakavimo kokybės tikrintojų; - Elektronikos gaminių testuotojų; - Gamybinės linijos operatorių. Kreipkitės ir papasakosime plačiau apie kiekvieną poziciją bei rasime jums tinkamiausią.
  • Nereikalinga patirtis - apmokome darbo vietoje Puikios darbo sąlygos: modernu, švaru, patalpose maloni temperatūra Darbovietė pasiekiama viešuoju transportu, draugiškas ir palaikantis kolektyvas Siūlome jums: - pastovų ir ilgalaikį darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje; - galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis; - įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda; - visus reikalingus apmokymus darbo vietoje; - tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  • Pamaininis su laisvais savaitgaliais arba slenkantis (4 darbo, 4 laisvos) - priklauso nuo pozicijos - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Iš jūsų tikimės: - kruopštumo ir, atsakingo požiūrio į darbą; - imlumo ir noro mokytis; - darbo kompiuteriu pagrindų.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Įvairūs darbai elektronikos gamyboje Kaune (patirtis nereikalinga, apmokome!), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37063022973
SKELBIMAS NEAKTYVUS