ELEKTRIKAS-ŠALTKALVIS

  • 1.000 - 1.100 EUR į rankas
  • Vienas didžiausių duonos produktų gamintojų Baltijos šalyse siūlo darbą elektrikui-šaltkalviui. - nepertraukiamo įrengimų darbo užtikrinimas, - operatyvinis, planinis ir kapitalinis technologinių įrengimų bei jų sistemų remontas ir priežiūra, - skubus gedimo nustatymas ir pašalinimas avarinio gedimo atveju, - gamybos įrengimų atitikimo techninės, eksploatacinės dokumentacijos reikalavimams užtikrinimas.
  • Atlyginimas nuo 1000 EUR/mėn. į rankas. Mokymai darbo vietoje - galimybė keltis kvalifikaciją Įdomus ir atsakingas darbas Mes Jums siūlome: - profesinio tobulėjimo galimybes, - draugišką kolektyvą, - įdomų ir atsakingą darbą.
  • Slenkantis pamaininis su naktinėmis pamainomis (mokomuoju laikotarpiu 3-6 mėn. dirbama viena pamaina) - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Iš jūsų tikimės, kad: - turite elektrotechninį išsilavinimą, - turite darbo patirties elektrotechnikos, mechanikos srityse, - gebate suprasti el. schemas, - galite dirbti pagal slenkantį darbo grafiką, - esate stropus ir atsakingas, - puikiai jaučiatės dinamiškoje aplinkoje, - mėgstatei iššūkius ir norite tobulėti, - jums priimtinos mūsų vertybės: atvirumas ir veržlumas.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

ELEKTRIKAS-ŠALTKALVIS , Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061219750
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI