Technikas-mechanikas prie liftų priežiūros (patirtis nebūtina)

  • 650 - 1.000 EUR į rankas Kyla po bandomojo laikotarpio
  • Turime darbo pasiūlymą asmenims, kurie nusimano mechanikos ir elektros srityje. Ką reikės dirbti? - liftų techninė priežiūra ir remontas; - planiniai liftų patikrinimai; - vykimas į iškvietimus (automobilį suteikiame). Suteikiame pilnus apmokymus, po kurių įgysite reikiamus pažymėjimus.
  • - priedus prie atlyginimo už kokybiškai atliktą darbą; - automobilį ir visas reikalingas darbo priemones; - didėjantį atlyginimą; - kompetencijos kėlimo galimybes; - įdomų ir dinamišką darbą.
  • 8 - 17 val. darbo dienomis - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Iš Jūsų tikimės: - elektronikos ir mechanikos išmanymo; - techninio išsilavinimo (tinka ir profesinis); - vairuotojo pažymėjimo (automobilį suteikiame); - kruopštumo ir atidumo.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Technikas-mechanikas prie liftų priežiūros (patirtis nebūtina), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37060711189
SKELBIMAS NEAKTYVUS