Surinkimo operatorius (-ė) | Fiziškai nesunkus darbas

  • 650 - 1.050 EUR į rankas + kas mėnesį mokamas iki 20% darbo užmokesčio dydžio priedas už lankomumą, produktyvumą ir kokybę.
  • Siūlome SURINKIMO OPERATORIAUS darbą tarptautinėje įmonėje, gaminančioje elektromechanines sistemas automobiliams. Darbas nėra sudėtingas ir ankstesnės patirties gamyboje nereikia, prieš pradedant dirbti praeisite išsamius 5 dienų trukmės teorijos ir praktikos mokymus. DARBO POBŪDIS Automobilinių pynių surinkimas pagal pateiktą brėžinį. Darbo tempas vidutinis. Suktis kaip vijurkui nereikės, nes čia svarbiau kruopštumas ir darbo kokybė. * Nemokamų krypčių sąrašas: Dituva, Vėžaičiai-Gargždai, Kretinga, Laukuva-Rietavas, Plungė, Šilalė-Kvėdarna, Šilutė-Priekulė. DARBO UŽMOKESTIS 650-1050 EUR/mėn. po mokesčių. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kvalifikacijos kategorijos, geri darbuotojai greitai keliasi kvalifikaciją ir atlyginimą. + kas mėnesį mokamas iki 20% darbo užmokesčio dydžio priedas už lankomumą, produktyvumą ir kokybę. Turite klausimų? Skambinkite Vaidai 8 63 306 624.
  • - Kasmėnesiniai priedai iki 20%; - Išsamūs mokymai pradedant dirbti, galimybė greitai keltis kvalifikaciją ir darbo užmokestį; - Saugumas: įmonė ypač stabili ir sėkmingai atlaiko visus ekonomikos iššūkius; - Nesudėtingas, streso nekeliantis darbas, puikiai tinkantis ir patinkantis mėgstantiems kruopštumą; - Švarios, tvarkingos ir šiltos patalpos, nėra nemalonių kvapų; - Poilsio zonos viduje ir lauke, erdvė patogiai pavalgyti atsineštus pietus, pasidaryti gėrimų; - Nemokamas transportas darbuotojams, vykstantiems į Klaipėdą iš kitų miestų; - Klaipėdiečiams - patogus privažiavimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu.
  • Pamaininis darbo grafikas: I sav. 06:00-14:30, II sav. 14:30-23:00, savaitgaliai laisvi. - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Jei esate atsakinga(s), Jums patinka kruopštus darbas ir turite gerą regą, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Surinkimo operatorius (-ė) | Fiziškai nesunkus darbas , Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS