SANDĖLININKAS (-Ė)

  • 700 - 780 EUR į rankas
  • Norėtum dirbti gamyboje, tačiau neturi panašaus darbo patirties? Prisijungdamas prie mūsų komandos gausi visus reikiamus mokymus, suteiksime Tau visas galimybes kilti karjeros laiptais, todėl šiai pozicijai jokių specifinių reikalavimų netaikome. Tad jei esi motyvuotas, atidus ir atsakingas bei nori dirbti stabilioje bei į darbuotojus orientuotoje įmonėje – prisijunk prie mūsų komandos, į SANDĖLININKO (-ĖS) poziciją. DARBO POBŪDIS Šiame darbe būsi atsakingas už žaliavų sandėliavimo darbus bei jų dokumentavimą. Greitas kandidatavimas ar pasiteiravimas apie darbą paskambinus tel. nr 8 63 306 624.
  • - APMOKYMAI naujai prisijungusiems, visos galimybės tobulėti profesinėje srityje; - IŠMOKOS svarbiais gyvenimo atvejais (vestuvių, vaiko gimimo, artimųjų netekties atvejais); - PAPILDOMA atostogų diena, pietų pertrauka APMOKAMA dieniniu tarifu; - Finansinė PARAMA auginantiems neįgalius vaikus, išmokos daugiavaikėms šeimoms; - Partnerių NUOLAIDOS (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.); - PATOGI lokacija, į kurią reguliariai važiuoja viešasis transportas; - KASMETINĖS komandos formavimo veiklos ir išvykos; - Malonios ir KOMFORTABILIOS darbo sąlygos, tvarkingos, švarios patalpos; - Galimybė dirbti su naujausiomis technologijomis, padedančiomis gerinti žmonių gyvenimą.
  • Dvi arba trys pamainos: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Jei esi iš tų, kuriam nepatinka lėtas darbas, o nuo nedarbo tiesiog imi žiovauti – Tau čia turėtų patikti. Su savimi tereikės atsinešti atsakingą požiūrį į darbą ir gerą nuotaiką. Prisijunk prie mūsų!

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

SANDĖLININKAS (-Ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS