ŠALTKALVIS-REMONTININKAS

  • 1.000 - 1.700 EUR į rankas + net iki 30% motyvaciniai priedai už puikius darbo rezultatus.
  • Viena didžiausių plastiko pakuočių gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produktus eksportuojanti į daugiau nei 40 pasaulio šalių, prie savo komandos kviečia prisijungti ŠALTKALVĮ-REMONTININKĄ. Tai įmonė, savo gamyboje taikanti pažangiausias technologijas ir nuolat tobulinanti savo darbo procesus bei investuojanti į darbuotojų profesinį augimą. DARBO POBŪDIS Savo darbo metu prižiūrėsi ir remontuosi įvairius plastikos pakuočių gamybos, laminavimo, spausdinimo ir pjovimo įrenginius, užsiimsi smulkių atsarginių detalių gamyba. DARBO GRAFIKAS - Slenkantis pamaininis darbo grafikas: 2 dieninės pamainos nuo 7:00 iki19:00, 2 naktinės pamainos nuo 19:00 iki 7:00, 4 poilsio dienos. - Arba galimybė dirbti darbo dienomis pirmadieniais - penktadieniais nuo 7:00 iki 16:00 arba nuo 8:15 iki 17:15, laisvi savaitgaliai.
  • - Darbą sėkmingoje, socialiai atsakingoje įmonėje, garantuojančioje puikias darbo sąlygas; - Patogų darbo grafiką - galimybę rinktis iš kelių grafiko variantų pagal savo poreikius; - Aplinką, skatinančią tobulėti bei kelti kvalifikaciją; - Iki 30% atlyginimo siekiančius motyvacinius priedus už gerus asmeninius bei komandos rezultatus; - Skanius pietus už savikainą visą parą veikiančioje gamyklos valgykloje; - Įmonės organizuojamą transportą ar dalinį kuro kompensavimą; - Visas darbui reikalingas priemones.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Turi arba sieki įgyti aukštąjį / profesinį techninį išsilavinimą; - Išmanai metalo apdirbimo subtilybes; - Turi darbo patirties šaltkalvio / mechaniko pozicijoje, autošaltkalvystėje ar automechanikoje; - Būtų didelis privalumas, jei turėtum anglų kalbos žinių.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

ŠALTKALVIS-REMONTININKAS, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS