PRESO OPERATORIUS. AUTOMOBILIŲ PRAMONĖ

  • 750 - 900 EUR į rankas + iki 300 Eur kasmėnesiniai priedai už gerus rezultatus.
  • Siūlome darbą gamybos preso operatoriui modernioje metalo apdirbimo įmonėje darbui su pačiais populiariausiais automobilių gamintojais kaip BMW, AUDI, MERCEDES-BENZ, LAMBORGHINI bei sunkvežimiais MAN. Darbo metu vykdysi įvairias gamybos operacijas gaminant garsių automobilių gamintojų detales, užtikrinsi gaminamos produkcijos kokybės patikrą. Be to, kad prisidėsi prie populiarių automobilių detalių gamybos, dirbsi įmonėje, kuri rūpinasi bei vertina savo darbuotojus. Sužinok daugiau susipažindamas su šiuo darbo pasiūlymu! Arba teiraukis paskambinęs 8 671 17 881.
  • - Darbą savo darbuotojus vertinančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje! - Nuoseklius mokymus bei galimybę pasikelti kvalifikaciją; - Net iki 300 Eur kasmėnesinius motyvacinius priedus už gerus rezultatus; - Patogią darbo vietą Kauno mieste; - Dalinai apmokamas kuro išlaidas; - Visą parą galiojantį sveikatos draudimą; - Naujas, malonias poilsio zonas bei galimybę laisvu laiku žaisti krepšinį įmonės aikštelėje; - Gardžius gėrimus iš naujų kavos aparatų; - Įvairius įmonės renginius, dovanas šventiniu laikotarpiu darbuotojams ir jų vaikams.
  • Dvi pamainos: rytinė 5:30-13:30, popietinė 14:30-22:30. Yra galimybė dirbti ir naktinėse pamainose, nuo 22:30 iki 6:00. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Gebėjimas skaityti brėžinius bei patirtis dirbant su gamybos įrenginiais; - Galimybė dirbti fizinį darbą; - Atsakingas požiūris į darbą, greitas informacijos įsisavinimas. Nereikalaujame, tačiau būtų didelis privalumas jei: - Turėtumėt bendrą supratimą apie metalo apdirbimo technologijas; - Specializuotumėtės šaltkalvio/remontininko, automechaniko srityse.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

PRESO OPERATORIUS. AUTOMOBILIŲ PRAMONĖ, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS