PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė)

  • 900 - 1.300 EUR prieš mokesčius + kintantys kasmėnesiniai priedai, priklausantys nuo rezultatų.
  • Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, siūlanti savo klientams itin platų HR paslaugų ir sprendimų spektrą. Mūsų uždavinys - savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus, o kandidatams ir darbuotojams suteikti kuo geresnę patirtį. Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo. DARBO POBŪDIS - Darbuotojų pritraukimo, paieškos, atrankos procesų įgyvendinimas; - Įdarbinimo projektų vystymas (nuo klientų poreikių analizės iki darbuotojų įdarbinimo/administravimo); - Užtikrinti sklandžią komunikaciją su kandidatais, darbuotojais ir klientais.
  • - Dinamišką ir skatinančią tobulėti darbo aplinką – pas mus niekada nebūna nuobodu; - Stiprią, vieningai tikslo siekiančią, patirtimi besidalinančią ir visada vieni kitus palaikančią k - Pagarba grįstą darbinę atmosferą, kur kiekvieno balsas yra girdimas ir svarbus; - Pusiausvyrą tarp asmeninės atsakomybės ir komandinio darbo; - Reguliarius mokymus aktualiomis temomis ir smagius įmonės renginius; - Prasmingą darbą, prisidedantį prie stipresnės ir skaidresnės Lietuvos ekonomikos.
  • Įprastas dieninis - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Labai tikimės, kad: - Gebi valdyti projektus ir susidoroti su greitai kintančia informacija; - Turi panašaus darbo patirties; - Mėgsti dirbti su skirtingų tipų žmonėmis; - Tavęs negąsdina technologijos: socialiniai tinklai yra tavo draugai ir moki dirbti su sistemomis; - Tau netrūksta kūrybiško požiūrio ir drąsos reikšti savo nuomonę; - Tavo motyvacija skaičiuojama ne nemokamais kavos puodeliais, o nuverstais kalnais; - Anglų kalba bendrauji sklandžiai, o jei dar moki rusų - būtų tobula.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS