Personalo specialistas (-ė)

  • 900 - 1.300 EUR prieš mokesčius plius kintantys kasmėnesiniai priedai, priklausantys nuo rezultatų.
  • Ieškote darbo žmogiškųjų išteklių srityje? Kviečiame prisijungti prie mūsų! Komandiškai atlaikę karantino iššūkius, augame ir ieškome naujų kolegų - optimistiškų žmonių, kurie į darbą žiūri rimtai, dirba su užsidegimu ir mėgaujasi pasiektais rezultatais. Kokios bus Tavo atsakomybės įsidarbinus Gi Group? - darbuotojų pritraukimo, paieškos, atrankos procesų įgyvendinimas; - įdarbinimo projektų vystymas (nuo klientų poreikių analizės iki darbuotojų įdarbinimo/administravimo); - sklandžios komunikacijos su kandidatais, darbuotojais ir klientais užtikrinimas; - pagalba kitiems kolegoms (žinoma, ir Tu jos sulauksi, kai tik reikės).
  • Dinamišką ir skatinančią tobulėti darbo aplinką – pas mus niekada nebūna nuobodu; Stiprią, vieningai tikslo siekiančią, patirtimi besidalinančią ir visada vieni kitus palaikančią kom Pagarba grįstą darbinę atmosferą, kur kiekvieno balsas yra girdimas ir svarbus; Pusiausvyrą tarp asmeninės atsakomybės ir komandinio darbo; Reguliarius mokymus aktualiomis temomis ir smagius įmonės renginius Prasmingą darbą, prisidedantį prie stipresnės ir skaidresnės Lietuvos ekonomikos.
  • Viena pamaina, I-V - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Nieko nereikalaujam, bet labai tikimės, kad: - Gebi valdyti projektus ir susidoroti su greitai kintančia informacija; - Mėgsti dirbti su žmonėmis; - Tavęs negąsdina technologijos: socialiniai tinklai ir darbas su sistemomis; - Sklandžiai bendrauji ir rašai lietuviškai; - Turi kūrybiškumo ir nebijai reikšti savo nuomonę; - Tavo motyvacija skaičiuojama ne nemokamais kavos puodeliais, o nuverstais kalnais. Kaip didelius privalumus vertinsime, jei: - Turi panašaus darbo patirties; - Moki užsienio kalbų.

APIE KOMPANIJĄ

Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Personalo specialistas (-ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS