PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS (-Ė)

  • 1.100 - 1.550 EUR prieš mokesčius
  • Mėgstate planuoti? Draugų ir šeimos šventės neįvyktų be jūsų iniciatyvos? Jei organizavimas, darbų planavimas ir jų kontrolė jūsų varikliukas – šis pasiūlymas kaip tik jums! Siūlome darbą PAMAINOS VADOVUI (-EI), viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje! Čia prireiks jūsų judrumo, nes darbas ne tik įdomus, bet ir dinamiškas, tad monotonijos tikrai nejausite! DARBO POBŪDIS - Planuosite, organizuosite bei kontroliuosite prekybinę veiklą; - Administruosite apskaitos dokumentus bei kasų darbą, valdysite likučius; - Organizuosite ir planuosite darbuotojų darbus, pavaduosite parduotuvės direktorių; - Užtikrinsite, kad numatyti tikslai būtų pasiekti laiku; - Rūpinsitės, kad darbai būtų atlikti kokybiškai, o klientų aptarnavimas atitiktų aukščiausius standartus; - Užtikrinsite, kad prekybinėje salėje būtų laikomasi tvarkos.
  • - Suteikiame visas galimybes tobulėti profesinėje srityje bei kilti karjeros laiptais; - Pasirūpiname papildomu sveikatos draudimu (odontologija, privatūs tyrimai, reabilitacija, optika); - Suteikiame nemokamą maitinimą (karštas patiekalas, gėrimai, vaisiai, desertai); - Išduodame lojalumo kortelę, suteikiame nuolaidas apsipirkti parduotuvėje jums ir jūsų šeimai.
  • Slenkantis darbo grafikas (8:00-20:00, 7:00-19:00, 10:00-22:00). - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad gebate dirbti kompiuteriu ir sistemomis. Prireiks jūsų sugebėjimų organizuoti, planuoti, dirbti komandoje. 1-2 m. panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS (-Ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS