PAGALBINIS SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)

  • 800 EUR į rankas
  • Prisijunk prie mūsų veržlios ir draugiškos komandos ir dirbk garsaus, visame pasaulyje mėgstamo, prekės ženklo sandėlyje. Neseniai vykdytos darbuotojų apklausos duomenimis, geriausiai darbe vertinama komanda ir tiesioginiai vadovai bei darbo grafikas, o daugiau nei pusė darbuotojų yra linkę rekomenduoti darbo vietą savo pažįstamiems. Taigi - jokių naktinių pamainų ar darbo savaitgaliais, pagalba įsivažiuojant į darbus ir svarbiausia - superinis kolektyvas. Prisijunk ir Tu! Jei tik turi klausimų, nedvejodamas skambink Viktorijai 8 65 153 955.
  • - Dirbsi patogiu darbo grafiku bei naktinių pamainų bei turėsi laisvus savaitgalius; - Vaišinsiesi skania kava kiek širdis geidžia; - Vykstant iš toliau ar vežantis kartu kolegas, gausi kuro kompensaciją; - Kiekvieną mėnesį namo nešiesi pasirinktą Tavo mėgstamą gėrimų pakuotę; - Prisijungsi prie smagaus, susidraugavusio kolektyvo.
  • Pamainis darbo grafikas BE NAKTINIŲ PAMAINŲ! Vieną savaitę I-V 6:00-14:30. Kitą savaitę I-V 14:30-23:00. - Pilnas etatas
  • Garliava
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas valdyti el. vežimėlį (nebūtinai). Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos:

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

PAGALBINIS SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) , Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS