Operatoriaus padėjėjas - PRIIMAME IR BE PATIRTIES!

  • 800 EUR į rankas + galimybė dirbti papildomai už didesnį valandinį.
  • Tarptautinė, šiuolaikiška įmonė, gaminanti maistines plėveles ir plastikinius kamštelius, prie savo komandos kviečia prisijungti OPERATORIAUS PADĖJĄ. Ankstesnė patirtis nebūtina - suteiksime visus reikalingus mokymus ir galimybę toliau kelti kvalifikaciją! Be to, dirbsite stabiliu grafiku, o turėdami net 4 laisvas dienas iš eilės, visada galėsite planuoti savo laisvalaikį. DARBO POBŪDIS Darbo metu Jūs lankstysite kartonines dėžes, į jas pakuosite pagamintus plastikinius kamštelius ir sandėliuosite pilnas produkcijos dėžes.
  • - Profesionalius apmokymus ir galimybę tapti opetoriumi arba išsilaikyti el. krautuvo pažymėjimą; - Motyvuojantį atlyginimą bei galimybę dirbti papildomas valandas už didesnį valandinį; - Šiuolaikišką požiūrį į darbuotojus - jausitės išgirstas ir vertinamas; - Virtuvę, pritaikytą maisto ruošimui ir užkandžių bei gėrimų šaldytuvą.
  • Siūlome stabilų darbo grafiką: 2 dieninės pamainos (nuo 7:30 iki 19:30), 2 naktinės pamainos (19:30-7:30) ir keturios laisvos dienos. Taip pat yra galimybė būti rezerviniu darbuotoju ir dirbti pagal papildomai poreikį. - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Labai vertinsime Jūsų sąžiningumą, kruopštumą bei motyvaciją dirbti. Tikimės, kad gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Operatoriaus padėjėjas - PRIIMAME IR BE PATIRTIES!, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI