Operatoriaus asistentas - priimame be patirties!

  • 750 - 880 EUR į rankas
  • Įmonė, jau daugiau nei 20 metų kurianti aukštos kokybės pakavimo sprendimus, prie savo komandos kviečia prisijungti OPERATORIAUS ASISTENTĄ. Jei neturi panašios darbo patirties, tačiau gali pasigirti greita reakcija, atsakingai žvelgi į Tau paskirtas darbo užduotis, labai Tavęs laukiame! DARBO POBŪDIS: - Metalinių konteinerių kokybės patikra; - Konteinerių plovimo įrenginio valdymas ir priežiūra.
  • - Darbą modernioje tarptautinėje įmonėje, suteiksiančioje geras darbo sąlygas; - NEMOKAMĄ įmonės transportą vykstantiems iš Vilniaus; - Visus reikalingus mokymus; - Tobulėti skatinančią aplinką; - Galimybę nebrangiai ir skaniai pavalgyti įmonės virtuvėlėje; - Visas darbui reikalingas priemones.
  • Pamaininis su naktinėmis. Tris dienas dirbama, trys laisvos. - Pilnas etatas
  • Lentvaris

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad esi atsakingas ir lankstus, o Tavo greita reakcija labai praverstų atliekant Tau pavestus darbus. Net jei neturi panašios darbo patirties – labai Tavęs laukiame.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

 Operatoriaus asistentas - priimame be patirties!, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI