MOKI DIRBTI KOMPIUTERIU IR DOMIESI TECHNOLOGIJOMIS?

  • 855 - 950 EUR į rankas
  • Tarptautinė kompanija - elektronikos gamybos meistrė, kasdien dirbanti ties reikšmingais projektais, susijusiais su medicina, aviacija, pramone ir kitomis, šiuo metu ieško SMT OPERATORIAUS (-ĖS). Nesijaudink, jei neturi panašaus darbo patirties, nes čia gausi visus reikiamus APMOKYMUS, o jei norėsi - turėsi galimybę pasikelti KVALIFIKACIJĄ bei uždirbti daugiau. Be to, darbas tikrai įdomus ir fiziškai NESUNKUS. Susidomėjai? Susipažink su mūsų pasiūlymu arba pasiteirauk paskambinęs personalo atrankų specialistei Vaidai 8 63 306 624. DARBO POBŪDIS Šiame darbe valdysi šiuolaikiškus įrenginius bei kompiuterius, būsi atsakingas už gedimų pašalinimą (visko išmokysime).
  • - IŠMOKYSIME Tave visko, ko reikės, o jei norėsi - turėsi galimybę tobulėti profesinėje srityje; - Papildoma atostogų diena, IŠMOKOS svarbiais gyvenimo atvejais (vestuvių, vaiko gimimo ir kt.); - Finansinis palaikymas daugiavaikėms šeimoms ar auginantiems neįgalius vaikus; - Partnerių NUOLAIDOS įmonės darbuotojams (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.); - Paslaugus ir draugiškas kolektyvas, MODERNI, tvarkinga ir maloni darbo aplinka; - Galimybė dirbti su naujausiomis technologijomis, padedančiomis gerinti žmonių gyvenimą.
  • 3 pamainos, per kurias neteks dirbti savaitgaliais! - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Ieškome atsakingo žmogaus darbui su šiuolaikiškais įrenginiais. Minimalios anglų kalbos žinios praverstų valdant įrenginius, bet nesijaudink jei tokių neturi - jei tik būsi motyvuotas, visko išmoksi pas mus!

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

MOKI DIRBTI KOMPIUTERIU IR DOMIESI TECHNOLOGIJOMIS?, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS