MAŽMENINĖS PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)

  • 900 - 1.300 EUR prieš mokesčius
  • Mėgstate planuoti, o darbų organizavimas – jūsų varikliukas? Kaip tik tokio žmogaus ir ieškome! Siūlome darbą parduotuvės skyriaus vedėjui darbui viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje! Čia prireiks jūsų judrumo, nes darbas ne tik įdomus, bet ir dinamiškas, tad monotonijos tikrai nejausite! DARBO POBŪDIS - Organizuosite parduotuvės skyrių darbus; - Užsakinėsite prekes, rūpinsitės jų likučiu, kokybe bei priėmimu; - Rūpinsitės, kad klientų aptarnavimas atitiktų aukščiausius standartus; - Tikrinsite prekių galiojimą, užtikrinsite, kad parduotuvės lentynose būtų netrūktų prekių asortimento.
  • - Suteikiame visas galimybes tobulėti profesinėje srityje bei kilti karjeros laiptais; - Pasirūpiname papildomu sveikatos draudimu (odontologija, privatūs tyrimai, reabilitacija, optika); - Suteikiame nemokamą maitinimą (karštas patiekalas, gėrimai, vaisiai, desertai); - Išduodame lojalumo kortelę, suteikiame nuolaidas apsipirkti parduotuvėje jums ir jūsų šeimai.
  • Šešiadienis darbo grafikas, šeštadieniai trumpesni, kas antras laisvas savaitgalis. - Pilnas etatas
  • Šiauliai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad gebate dirbti kompiuteriu ir sistemomis. Prireiks jūsų sugebėjimų organizuoti, planuoti, dirbti komandoje. 1-2 m. panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

MAŽMENINĖS PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS