Linijos operatorius-derintojas

  • 900 EUR į rankas
  • Nori išbandyti save dirbant naujai įsikūrusioje LIETUVIŠKOS kosmetikos gamykloje? Šiuo metu ieškome LINIJOS OPERATORIAUS-DERINTOJO vienoje žinomiausių ir ne tik lietuvių pamėgtoje „Biok Lab“ įmonėje. Čia gaminami žymieji „Margarita“, „Ecodenta“, „Kiling“ prekės ženklai. Susidomėjai? Susipažink su mūsų pasiūlymu! DARBO POBŪDIS - Derinsi ir prižiūrėsi kosmetikos fasavimo linijas; - Nustatysi atsiradusius gedimus bei operatyviai juos šalinsi; - Užtikrinsi darbo kokybę bei palaikysi švarą ir tvarką darbo vietoje.
  • - Puikią darbinę aplinką ką tik pastatytoje modernioje, aplinkai draugiškoje gamykloje; - Visus reikalingus apmokymus ir palaikantį kolektyvą; - Kas ketvirtį organizuojamas komandines išvykas, bendrus vasaros ir kalėdinius renginius; - Nemokamą transportą į/iš darbo.
  • 7:00-19:00, slenkantis (4 dirbsite ir net 4 ilsėsitės). - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Iš Tavęs tikimės gebėjimo dirbti komandoje, atsakingo požiūrio į darbą. Reikėtų minimalių žinių apie techniką, jų prireiks Tavo kasdieniuose darbuose.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Linijos operatorius-derintojas, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI