Lengvas darbas gamyboje Panevėžyje

  • 520 - 700 EUR į rankas + priedas iki 20%
  • Stabili tarptautinė gamybos įmonė siūlo darbą Panevėžyje. Priimame tiek patyrusius gamybos operatorius, tiek žmones, kurie neturi panašaus darbo patirties, ir suteikiame visus reikalingus mokymus. Jei jaučiate poreikį įgyti papildomą profesinę kvalifikaciją, tai puiki galimybė įgyti naujų įgūdžių. Darbo pobūdis: - paruošimo ir surinkimo darbai; - pagal pateiktą informaciją atlikti gamybos procesus; - testavimas; - gaminio kokybės užtikrinimas. Nemokamas transportas iš: Kupiškio; Pakruojo; Radviliškio; Šeduvos; Baisogalos; Pociūnų; Krekenavos; Joniškėlio; Pušaloto; Pasvalio; Ramygalos; Biržų; Vabalninko; Kėdainių; Ukmergės ir kt.
  • Tinka skubiai ieškantiems darbo ; Galimybė įgyti naują profesiją ir keltis kvalifikaciją - visi reikalingi mokymai darbo vietoje; Galimybė užsidirbti priedus (vertinama darbo kiekybė ir kokybė); Stabili darbovietė ir laiku mokamas atlyginimas.
  • Pamainomis su laisvais savaitgaliais arba slenkantis su naktinėmis valandomis. - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Labai geras regėjimas; - Atidumas, kruopštumas.

APIE KOMPANIJĄ

Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Lengvas darbas gamyboje Panevėžyje, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061219750
SKELBIMAS NEAKTYVUS