Pagalbinis darbuotojas - priimame be patirties

  • 700 - 750 EUR į rankas
  • Moderni ir gerai žinoma tarptautinė įmonė ieško energingo ir atsakingo pagalbinio fabriko darbuotojo (-os) DARBO POBŪDIS - Rūpintis, kad filtrų kauptuvai būtų papildyti; - Atidžiai perrinkti filtrų, tabako brokus; - Užtikrinti, kad operatoriai turėtų užtektinai žaliavų; - Prižiūrėt įrenginius; - Palaikyti darbo vietos švarą bei tvarką.
  • - Nemokamai nuvežame ir parvežame iš darbo; - Geras darbas vertinamas ir už jį skatinama papildomai; - Visą parą veikiančioje valgykloje galėsite pavalgyti skaniai ir nebrangiai; - Suteikiami patogūs darbo rūbai, modernios persirengimo patalpos ir dušai; - Per pertraukėles maloniose poilsio zonose galėsite vaišintis karštaisiais gėrimais.
  • 2 dieninės - nuo 8:00 iki 20:00, 2 naktinės - nuo 20:00 iki 8:00; 4 poilsio dienos. - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

- Galite greitai atlikti paskirtas užduotis; - Darbus atliekate kruopščiai ir atidžiai; - Gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Pagalbinis darbuotojas - priimame be patirties, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI