ĮRENGINIŲ OPERATORIUS

  • 950 - 1.600 EUR į rankas + net iki 30% motyvaciniai priedai už puikius darbo rezultatus.
  • Viena didžiausių plastiko pakuočių gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produktus eksportuojanti į daugiau nei 40 pasaulio šalių, prie savo komandos kviečia prisijungti ĮRENGINIŲ OPERATORIŲ. Čia Jūsų geri darbo rezultatai nebus nepastebėti, už juos gausite net iki 30% motyvacinius PRIEDUS, taip pat esant poreikiui turėsite galimybę pasikelti kvalifikaciją. Tad jei norite dirbti su pažangiausiomis technologijomis ir augti profesinėje srityje - susipažinkite su mūsų pasiūlymu! DARBO POBŪDIS - Dirbsite su įrenginiais gaminant plastikines pakavimo priemones; - Užtikrinsite, kad proceso metu būtų užtektinai žaliavos; - Rūpinsitės produktų pakrovimu ir iškrovimu; - Prižiūrėsite įrenginius (presą / stakles), užtikrinsite jų sklandų darbą. Greitas kandidatavimas ar pasiteiravimas apie darbą paskambinus 8 671 17 881.
  • - Iki 30% atlyginimo siekiančius motyvacinius PRIEDUS už gerus asmeninius ir komandinius rezultatus; - Esant poreikiui, kilti karjeros laipteliais - galimybę keltis KVALIFIKACIJĄ; - Darbą sėkmingoje, socialiai atsakingoje įmonėje, garantuojančioje puikias darbo sąlygas; - Skanius pietus už SAVIKAINĄ visą parą veikiančioje gamyklos valgykloje; - NEMOKAMĄ TRANSPORTĄ ar dalinį kuro kompensavimą (darbo vieta 15 km už Vilniaus); - Visas darbui reikalingas priemones.
  • Slenkantis pamaininis: 2 darbo dienos nuo 7:00-19:00, 2 naktinės nuo 19:00-7:00, net 4 poilsio dienos. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Gebate skaityti ir suprasti brėžinius; - Turite patirties valdant gamybinius įrenginius; - Anglų kalbos supratimas – būtų didelis privalumas! - Žingeidumas, noras keltis kvalifikaciją bei motyvacija dalyvauti profesiniuose mokymuose; - Galite dirbti fizinį darbą.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB „Gi Group Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB „Gi Group Lithuania“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Gi Group Lithuania“ duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB „Gi Group Lithuania“ įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: https://lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

ĮRENGINIŲ OPERATORIUS, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS