Įrenginių operatorius

  • 900 - 1.500 EUR į rankas (net iki 30% motyvaciniai priedai už puikius darbo rezultatus)
  • Viena didžiausių plastiko pakuočių gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produktus eksportuojanti į daugiau nei 40 pasaulio šalių, prie savo komandos kviečia prisijungti ĮRENGINIŲ OPERATORIŲ. Tai įmonė, savo gamyboje taikanti pažangiausias technologijas ir nuolat tobulinanti savo darbo procesus bei investuojanti į darbuotojų profesinį augimą. DARBO POBŪDIS - Dirbsite su įrenginiais gaminant plastikines pakavimo priemoves; - Užtikrinsite, kad proceso metu būtų užtektinai žaliavos; - Rūpinsitės produktų pakrovimu ir iškrovimu; - Prižiūrėsite įrenginius (presą/stakles), užtikrinsite jų sklandų darbą; - Palaikysite švarą ir tvarką darbo vietoje.
  • - Net iki 30% atlyginimo siekiančius motyvacinius priedus už gerus rezultatus; - Galimybę keltis kvalifikaciją; - Darbą sėkmingoje, socialiai atsakingoje, inovatyvioje įmonėje, puikias darbo sąlygas; - Skanius pietus už savikainą visą parą veikiančioje gamyklos valgykloje; - Įmonės organizuojamą transportą ar dalinį kuro kompensavimą (darbo vieta 15 km už Vilniaus).
  • Slenkantis pamaininis: 2 darbo dienos nuo 7:00-19:00, 2 naktinės nuo 19:00-7:00, 4 poilsio dienos. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Gebate skaityti ir suprasti brėžinius; - Turite patirties valdant gamybinius įrenginius; - Anglų kalbos supratimas – būtų didelis privalumas! - Žingeidumas, noras keltis kvalifikaciją bei motyvacija dalyvauti profesiniuose mokymuose; - Galite dirbti fizinį darbą; - Esate sąžiningas, atsakingas bei veržlus žmogus.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Įrenginių operatorius, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI