Ieškome mokančių siūti arba šio amato išmokti norinčių kruopščių žmonių

  • 440 - 600 EUR į rankas Atlyginimas priklauso nuo patirties ir rezultatų
  • Dešimtmečius veikianti ypač patikima ir pasaulyje garsi Lietuvos įmonė siūlo darbą Utenoje ir nemokamą transportą į ir iš darbo aplinkinių miestų gyventojams. Darbo pobūdis: -Kokybiškas drabužių siuvimas. Patirtis būtų privalumas, tačiau priimame ir visiškai be patirties. Svarbu kruopštumas ir noras dirbti, visko apmokome darbo vietoje!
  • Nemokamas transportas į ir iš darbo; Patogus nepamaininis grafikas: 8-17 val. darbo dienomis; Nuolaidos maitinimui darbo vietoje; Galimybė įgyti naują amatą, jeigu dar nemokate siūti.
  • Darbo dienomis, 8-17 val. - Pilnas etatas
  • Molėtai

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: - Kruopštumas ir noras dirbti; - Siuvimo patirtis neprivaloma, bet būtų didelis privalumas. Jeigu dėl koronaviruso praradote darbą ir ieškote stabilumo, siųskite mums savo gyvenimo aprašymą arba skambinkite Viktorijai telefono numeriu 860817170!

APIE KOMPANIJĄ

Praradote darbą ir ieškote stabilaus ir ilgalaikio darbinio pasiūlymo? Neturite patirties, tačiau norite išmokti? Kreipkitės ir mes Jums padėsime! Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Ieškome mokančių siūti arba šio amato išmokti norinčių kruopščių žmonių, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI