GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIUS (-Ė)

  • Nuo 700 EUR į rankas Galima greitai pasikelti kvalifikaciją (ir atlyginimą)
  • Mūsų klientas - didžiausia Baltijos šalyse vilktų korpusinių baldų gamykla. Modernioje įmonėje įdiegtos automatizuotos sistemos ir robotai, kurie padeda darbe sumažinti fizinio krūvio kiekį bei monotoniją. Žinoma, šiems įrenginiams reikia priežiūros, tad kviečiame prie daugiau nei 500 darbuotojų kolektyvo prisijungti GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIŲ (-Ę). Darbe jūs: - Prižiūrėsite ir valdysite baldų gamybos įrengimus; - Rūpinsitės gaminamų produktų kokybe; - Palaikysite tvarką darbo vietoje.
  • - ketvirtinės premijos prie atlyginimo ir motyvaciniai priedai; - mokymai ir puikias sąlygas kvalifikacijos kėlimui; - dalinai finansuojamas maitinimas; - papildomas sveikatos draudimas (dengiamos valstybinės ir privačios paslaugos, vaistai, vitaminai); - draudimas nuo nelaimingų atsitikimų; - nemokamas transportas į ir iš darbo (gamykla yra 25 km nuo Klaipėdos, Sakūtėlių kaime).
  • Pamaininis su naktinėmis pamainomis - Pilnas etatas
  • Tauragė

REIKALAVIMAI

Iš jūsų tikimės: - Panašios darbo patirties - tai būtų didelis privalumas; - Šeimininkiško požiūrio ir gerų bendravimo įgūdžių; - Galimybės dirbti pamaininiu grafiku (su naktinėmis pamainomis).

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIUS (-Ė) , Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI