Gamybos darbuotojas (-a)

  • 720 EUR į rankas (5,40 EUR/val. prieš mokesčius + kintamoji atlyginimo dalis pagal rezultatus, apie 5% nuo bazinio atlyginimo)
  • Darbo pobūdis: - darbas prie gamybos linijų; - produkcijos pakavimas pagal ekrane rodomas instrukcijas; - detalių klijavimas karštais klijais; - kokybės tikrinimas pagal parametrus.
  • - Darbas geros reputacijos tarptautinėje įmonėje su aukšta darbine kultūra; - Atlyginimas didesnis nei daugumoje kitų gamybos įmonių; - Kintantis darbo pobūdis, tad mažiau monotonijos, yra galimybių pakeisti darbinę aplinką; - Grafikas patogus keliaujantiems viešuoju transportu, sudaromas trims mėnesiams į priekį, nekinta; - Įmonėje vertinamas potencialas ir sukuriamos galimybės darbuotojams kilti karjeros laiptais; - Kiekvieną savaitę įmonėje būna ledų ir vaisių dienos, yra nebrangios ir skanios kavos aparatas; - Patogus susisiekimas, prie pat įmonės yra viešojo transporto stotelė (Savanorių prospekte).
  • Slenkantis pamaininis: dvi dieninės 7:00-19:00; dvi laisvos, dvi naktinės 19:00-7:00; dvi laisvos. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Lūkesčiai kandidatams: - gera fizinė sveikata; - jums tinka pamaininis darbas; - ieškote pastovaus darbo.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Gamybos darbuotojas (-a), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI