AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS MODERNIOJE GRŪDŲ PERDIRBIMO ĮMONĖJE!

  • 1.509 - 1.600 EUR prieš mokesčius
  • Siūlome darbą AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJUI inovatyvioje grūdų perdirbimo įmonėje. Šios bendrovės išskirtinumas - tai moderniai įrengtas fabrikas ir laboratorija, o gamyklos atliekami darbai atitinka aplinkai draugiškos įmonės aukščiausius standarus. Susidomėjai? Susipažink su mūsų pasiūlymu! DARBO POBŪDIS Būsi atsakingas už įvairius krovos darbus, prekių rūšiavimą bei jų išdavimą. Tvarkysi paletes, padėsi kolegoms bei seksi sandėlio likučius. Dirbsi autokrautuvu ir/ar rankiniu būdu.
  • - Kompensuosime kuro išlaidas; - Vaišinsiesi skania nemokama kava ir arbata bei vaisiais; - Suteiksime visus reikiamus darbo rūbus; - Dirbsi modernioje įmonėje, palaikančioje ir draugiškoje komandoje.
  • Slenkantis darbo grafikas: 2 dieninės, 2 naktinės ir NET 4 laisvadieniai! - Pilnas etatas
  • Trakai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad turi autokrautuvo vairavimo patirtį, esi atsakingas bei motyvuotas dirbti.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS MODERNIOJE GRŪDŲ PERDIRBIMO ĮMONĖJE!, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS