Fasadininkas - darbas užsienyje, Švedijoje

  • 2.000 - 3.000 EUR į rankas priklauso nuo patirties
  • Fasadų šiltinimo ir apdailos įmonė ieško fasadininko darbams Švedijoje ir kviečia prie savo komandos prisijungti motyvuotus darbuotojus. Darbui prie dekoratyvinio tinko fasadų (apšiltinimas, armavimas, dekoratyvinio tinko dėjimas).
  • Nemokamas apgyvendinimas ir kelionės kelionės į Švediją ir iš jos 2000-3000 EUR į rankas 2 mėnesiai darbo Švedijoje, 2 savaitės atostogų Lietuvoje Jums siūlome: - Nemokamą apgyvendinimą; - Nemokamas keliones į/iš Švedijos; - Galimybę dirbti ir užsidirbti ištisus metus; - Galimybę įgyti darbo patirties prie lauko fasadų.
  • Darbas komandiruočių principu - 2 mėnesiai darbo Švedijoje, 2 savaitės atostogų Lietuvoje. - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

Iš jūsų tikimės: - Darbo patirties statybose; - Darbo patirties prie dekoratyvinio tinko fasadų (privalumas); - Atsakingo požiūrio į darbą.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Fasadininkas - darbas užsienyje, Švedijoje, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37060957756
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų