Ekskavatorininkas (-ė)

  • Nuo 1.800 EUR į rankas priklauso nuo rezultato
  • Tranšėjų kasimas, paruošimas interneto tinklų tiesimui; gerbūvio atstatymo darbai (šaligatvių, kelio dangos ardymas ir atstatymas). Darbas komandiruočių principu, Vokietijoje.
  • NEMOKAMAS apgyvendinimas Vokietijoje NEMOKAMOS kelionės į/iš Vokietijos Vokietijoje iš darbo ir į darbą taip pat nuvežame NEMOKAMAI; NEMOKAMĄ apgyvendinimą Vokietijoje; NEMOKAMĄ kelionę į/iš Vokietijos; Vokietijoje iš darbo ir į darbą taip pat nuvežame NEMOKAMAI; patogias ir pilnavertes gyvenimo sąlygas; visas socialines garantijas; darbo aprangą.
  • 5 -6 d.d. - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

atsakingo požiūrio į darbą; gero fizinio pasirengimo; panašios darbo patirties; B, C, E kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Ekskavatorininkas (-ė), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37063753602
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI