Elektronikos gamybos darbuotojas

  • 800 - 950 EUR į rankas (Sudarytos galimybės keltis kvalifikaciją ir atlyginimą)
  • Tarptautinė įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės elektronikos gaminius, naudojamus medicinoje, aviacijoje, telekomunikacijose ir kitose srityse, plečia savo komandą ir kviečia prisijungti naujus kolegas darbui su SMT įrenginiais. Patirtis gamyboje būtų privalumas, tačiau jos neturinčius apmokysime. DARBO POBŪDIS: - Valdysi šiuolaiškiškus įrenginius; - Šalinsi gedimus; - Užtikrinsi gaminių kokybę.
  • - Išsamūs mokymai, galimybė keltis kvalifikaciją ir atlyginimą; - Labai draugiškas, komandiškas kolektyvas; - Papildoma atostogų diena; - Darbas su naujausiomis technologijomis; - Partnerių nuolaidos degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.
  • slenkantis pamaininis. Pamainos trukmė – 8 val. (į jas įskaičiuotos pietų ir poilsio pertraukos). - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Gebėjimas dirbti kompiuteriu; - Minimalios anglų kalbos žinios; - Kruopštumas ir atsakingas požiūris į darbą, noras mokytis.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Elektronikos gamybos darbuotojas, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI