Automatikos inžinierius Panevėžyje

  • Nuo 1.000 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: - Pagalba vadovui organizuojant skyriaus darbą; - pavaldžių žmonių darbo organizavimas; - gamybinių įrengimų priežiūros ir remonto darbų organizavimas; - bendravimas su įrangos tiekėjais, dalių užsakymai; - operatyvus iškilusių problemų sprendimas.
  • Darbas stiprioje tarptautinėje komandoje Profesionalių kolegų pagalba Mokymai ir seminarai Jums siūlome: - įvairių socialinių naudų paketą, - galimybę augti kartu su komanda ir kilti karjeros laiptais.
  • Darbo dienomis, 8-17 val. - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mums reikalingas žmogus, turintis: - Aukštąjį techninį išsilavinimą (elektros, automatikos, robotikos, energetikos); - analogiško darbo patirties.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Automatikos inžinierius Panevėžyje, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061219750
SKELBIMAS NEAKTYVUS