Pardavėjas (-a) – konsultantas (-ė)

  • 970 EUR prieš mokesčius . Darbo užmokestis didėjantis, priklauso nuo darbo rezultatų bei patirties.
  • Klientų aptarnavimas ir darbas su kasa; Salės priežiūra: kainų keitimas, galiojimų tikrinimas, inventorizacijų atlikimas, lentynų papildymas prekėmis; Prekių priėmimas.
  • Puikią darbo atmosferą ir draugišką kolektyvą; Apmokymus, neturintiems panašaus darbo patirties; Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose.
  • Darbo grafikas slenkantis, intervale 08:00-22:00 val., 4 darbo dienos ir 4 laisvos. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Esate atsakingas, darbštus ir gebantis lengvai bendrauti; Mokate naudotis kompiuteriu; Vyresnis nei 18 metų; Ieškote ilgalaikio darbo.

APIE KOMPANIJĄ

UAB KILMINĖ –prekybinė įmonė sėkmingai dirbanti jau 26-erius metus. Įmonei priklauso „Express Market“ (expressmarket.lt) prekės ženklo maisto ir buities prekių parduotuvių tinklas. Esame parduotuvės, TAUPANTIEMS LAIKĄ ir greta būtiniausių prekių teikiame ir kasdienes paslaugas arti namų: pasipildyti telefono sąskaitą, išsiimti grynųjų pinigų, sumokėti mokesčius ir atlikti įmokas, įsigyti loterijos bilietų, greitai ir patogiai pasišildyti užkandžius ir maistą, pasinaudoti taromatu. Be to, mūsų parduotuvės draugiškos išauklėtiems augintiniams, todėl kviečiame nepalikti jų namie – apsipirkti kartu. Apsilankyk: www.expressmarket.lt Telefonas pasiteiravimui: +37065059554 Gabrielė

Pardavėjas (-a) – konsultantas (-ė), Express Market, Kilminė, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS