Automobilių serviso priėmėjas

  • Nuo 1.000 EUR į rankas
  • Automobilių serviso UAB „Edvardo Servisas“ padalinys - „Bosch Car Service Mažeikiai“ ieško patyrusio automobilių serviso priėmėjo darbui Mažeikiuose. Klientų priėmimas, konsultavimas ir informacijos suteikimas; Darbo organizavimas automobilių servise; Detalių paieška; Sąmatų su klientais derinimas; Sąskaitų-faktūrų išrašymas, darbas su grynais pinigais ir kasa.
  • Pastovus darbas Kvalifikacijos tobulinimo kursai Patikima įmonė Laiku mokamas darbo užmokestis Geros darbo sąlygos Darbo priemonių užtikrinimas Galimybė realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą
  • I-V 8:00 – 18:00, VI 8:00 – 14:00 - Pilnas etatas
  • Mažeikiai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Darbo patirtis; Gerai kalbėti lietuvių, anglų / rusų kalbomis; Mokėti aiškiai, rišliai ir nuosekliai teikti informaciją; Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; Sugebėjimas valdyti konfliktines situacijas; Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, veiklumas, atsakingumas (būti paslaugus, mandagus, taktiškas, orientuotas į klientą ir jo interesus); Vairuotojo pažymėjimas; Darbo patirtis automobilių aptarnavimo srityje būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

„Bosch Car Service Mažeikiai“ – tai pažangus automobilių servisas, teikiantis labai aukštos kokybės remonto paslaugas. „Bosch automobilių servisas“ savo veiklą grindžia kokybės, tarpusavio pasitikėjimo, skaidrios kainos ir aiškumo principais.

Automobilių serviso priėmėjas, Edvardo Servisas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS