Kurjeris (-ė) Vilniuje

  • 950 - 1.400 EUR į rankas
  • - patikimas siuntų pristatymas Vilniaus mieste; - savalaikis siuntų surinkimas; - bendravimas su klientais;
  • -atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų; -draudimas nuo nelaimingų atsitimų (24/7); -galimybė mokytis ir tobulėti; - papildomos atostogos gimtadienio, savanorystės ir kitų svarbių asmeninių datų proga; - draugiškas kolektyvas; - skiepų profilaktika; - bendros šventės ir pramogos.
  • Darbo dienomis po 8 valandas - Pilnas etatas
  • Vilnius Liepkalnio g. 180

REIKALAVIMAI

- noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti; - asmeninė disciplina ir atsakomybė; - puikūs bendravimo įgūdžiai; - gebėjimas greitai orientuotis situacijoje; - geri vairavimo įgūdžiai ir ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas (B kategorija).

APIE KOMPANIJĄ

UAB “DPD Lietuva” (www.dpd.com/lt) – sėkmingai veikianti tarptautinė smulkių siuntų pervežimo įmonė, besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti kompetentingus, motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite savo asmens duomenis UAB „DPD Lietuva“ bei sutinkate, kad juos rinksime ir tvarkysime kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Išsamiau su mūsų vykdoma kandidatų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti www.dpd.com/lt/pradzia/siteutilities/privatumas

Kurjeris (-ė) Vilniuje, DPD Lietuva

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061631741
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI