KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) (terminuota 1 metų darbo sutartis su galimybe pratęsti)

  • 1.050 - 1.300 EUR prieš mokesčius
  • Profesionalus klientų aptarnavimas ir konsultavimas telefonu; Užsakymų priėmimas ir suvedimas į sistemas; Siuntų surinkimo ir pristatymo organizavimas; Sudėtingų situacijų valdymas bei pagalba klientams.
  • Metinę premiją Karjeros galimybes Bendras šventes ir pramogas
  • Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite panašios darbo patirties; Esate atsakingas, mandagus ir orientuotas į geriausią kliento patirtį; Gebate suvaldyti konfliktines situacijas, o bendravimas su klientais jums teikia malonumą; Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office); Sklandžiai kalbate ir rašote lietuvių kalba; Mokate anglų ir rusų kalbas (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime į pokalbį pakviestus kandidatus. Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite savo asmens duomenis UAB „DPD Lietuva“ bei sutinkate, kad juos rinksime ir tvarkysime kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Išsamiau su mūsų vykdoma kandidatų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti www.dpd.com/lt/pradzia/siteutilities/privatumas

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) (terminuota 1 metų darbo sutartis su galimybe pratęsti), DPD Lietuva

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS