APDAILOS SPECIALISTAI DANIJOJE

  • 2.700 - 3.500 EUR į rankas Atlyginimas mokamas valandis ( 14eu /val). Po bandomojo laikotarpio atlyginimas kyla.
  • * Apdailos darbai atliekami gyvenamosios paskirties objektuose viduje; * Paruošiamieji darbai; * Durų montavimas; * Grinjuosčių montavimas; * Sienų montavimas; * Laiptų apdirbimai.
  • Suteikiame darbo drabužius; Suteikiame darbui įrankius; Po bandomojo laikotarpio darbdavys apmoka apgyvendinimą; Suteikiame transportą į/iš darbo; Karjeros galimybes. Tobulėti kartu su savo srities specialistais.
  • Darbas komandiruočių principu. Galimybė dirbti 6 dienas per savaitę. - Pilnas etatas
  • Užsienis Kopenhaga
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

* Galimybė vykti darbuotis į Daniją; * Galimybė dirbti komandiruočių principu; * Patirtis dirbant su betonu; * Patirtis dirbant su mūrijimu - PRIVALUMAS * B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

APIE KOMPANIJĄ

Mes esame įdarbinimo agentūra ir ieškome darbuotojų įvairiems statybų darbams, daugiausiai susijusiems su medžiu ir betonu t.y. grindų klojimas/liejimas, durų montavimas, gyvenamųjų pastatų statymas, apdailos darbai Danijoje. Siųskite savo CV aprašymus- [email protected] Rūpindamiesi savo darbuotojais, mes įsipareigojame ne tik juos aprūpinti darbu užsienyje, tačiau ir suteikiame apgyvendinimą, transportą į/iš darbo. Esame visada šalia ir greitai atsakome į rūpimus klausimus.

APDAILOS SPECIALISTAI DANIJOJE, Darbvilta

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS