PICERIJOS KOMANDA (kurjeriai, picų kepėjai, pagalbinis personalas)

  • 650 EUR į rankas
  • Į savo linksmą, draugišką ir nuolat besimokančią komandą priimsime įvairius darbuotojus: PICŲ KEPĖJAI APTARNAUJANTIS PERSONALAS KURJERIAI (darbo sutartis arba individuali veikla) (auto, motoroleriai, dviračiai, paspirtukai, pėstieji)  Kurjeriai vežioja užsakymus 3 km spinduliu nuo restorano (įvairios transporto priemonės)  Picų kepėjai gamina maistą iš jau paruoštų ingredientų, kuriuos gauna iš gamybos cecho  Aptarnaujantis personalas dirba prie kasos, atlieka kitus pagalbinius darbus Visi bendrai pasidalina papildomu darbus, susijusius su švaros palaikymu, klientų aptarnavimu. Dirbam draugiškai ir komandiškai.
  • papildomai apmokame 30 minučių pertraukos neribota 50% nuolaida visam meniu premijos Apmokymus pagal patvirtintus vidinius standartus (JAV), stiprių kolegų ir patyrusių vadovų palaikymą Patogų ir lankstų darbo grafiką, galimybę derinti darbą su mokslais (suderiname individualiai) Specializuotą aprangą Realios karjeros galimybės (jau turime nemažai naujai apmokintų pamainos vadybininkų) Stabilų darbą, aplinkai draugiškoje kompanijoje
  • pamaininis - Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 / 0.25 / 0.20 etato
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Noras dirbti! Jei nori kepti picas, tau tiesiog turi patikti dirbti virtuvėje. Visų kitų niuansų lengvai išmoksi.

APIE KOMPANIJĄ

Domino’s Pizza jau Lietuvoje! Rankų darbo picos džiugina pasaulį savo išskirtine technologija penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių nuo 1960 metų. Savo istoriją kompanija pradėjo Mičigane (JAV) ir šiuo metu pasaulyje sėkmingai veikia daugiau nei 19000 picerijų su 320 000 darbuotojų, kuriuos vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, o bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Būkite sėkmingi, būkite pirmieji kartu su mumis!

PICERIJOS KOMANDA (kurjeriai, picų kepėjai, pagalbinis personalas), DOMINO'S PIZZA LT (D-PIZZA LT, UAB)

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI