Klientų aptarnavimo vadybininkas

  • Nuo 630 EUR prieš mokesčius Mokamas atlyginimas bei priedai – jau nuo pirmo mėnesio; Gebi sklandžiai kalbėti rusų k. – mokami papildomi priedai. Atlyginimas nurodytas bandomuoju laikotarpiu, atlyginimas gali kilti po bandomojo laikotarpio bei išdirbus įmonėje 6 mėn.
  • Profesionalus konsultavimas telefonu; Darbas su esamais klientais; Aktyvus reagavimas į skambinančiųjų poreikius; Situacijos sprendimas; Jokių „šaltų“ skambučių; Aktyviai prisidėsi prie komandos rezultatų.
  • Lankstus darbo grafikas; Vertinga patirtis,- neturintiems patirties, suteikiame galimybę jos įgyti; Įdomus ir energinas darbas sparčiai augančioje įmonėje; Mokymai Jūsų kompetencijos ugdymui; Galimybė augti pareigose – tapti vyr. vadybininku ar išbandyti save aukštesnėse pareigose;
  • - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas, Vytauto pr. 23

REIKALAVIMAI

Puikios lietuvių kalbos žinios; Aukšta kalbos kultūra; Geri klausymo įgūdžiai; Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; Gebėjimas struktūrizuotai pateikti informaciją, valdyti pokalbį; Tikslumas, atidumas detalėms; Streso valdymo įgūdžiai. Mes tikimės, jog tu esi: Ambicingas; Žingeidus; Komunikabilus; Motyvuotas; Energingas.

APIE KOMPANIJĄ

"Credo Partners" nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. "Credo Partners" dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.

Klientų aptarnavimo vadybininkas, Credo Partners

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI