UAB Contomobile

  • 1.200 - 1.400 EUR prieš mokesčius nurodyta suma mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, 2 kartus per mėnesį
  • Darbo pobūdis: Siūlome darbą profesionalų komandoje, kur galėsite realizuoti turimas kompetencijas ir kasdien įgyti daug vertingos patirties. Ieškome klientų vadybininko (-ės) tokioms užduotims: bendrovės klientų sąskaitų atidarymas / administravimas; klientų poreikių išsiaiškinimas, pateiktos informacijos ar dokumentų analizavimas ir įvertinimas; sprendimų priėmimas pagal savo kompetencijas ir įgaliojimus; bendrovės klientų operacijų, vykdomų negrynaisiais pinigais, administravimas, stebėsena ir kontrolė; bendradarbiavimas su skirtingais Bendrovės skyriais, užtikrinant sklandų klientų aptarnavimą. Reikalavimai darbuotojui: patirties klientų aptarnavime mokėjimų srityje; pinigų plovimo prevencijos (AML) rizikos, tipologijų ir įtartinų veiklos požymių išmanymo, taip pat patirties atliekant viešų duomenų bazių tyrimus; aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas; anglų kalbos žinios; orientacija į tikslų siekimą ir rezultatus; analitinis mąstymas; puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Outlook); socialiniai bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu; gebėjimas dirbti savarankiškai. Įmonė siūlo: hibridinį darbo modelį; papildomas laisvas dienas; pramogas kartu: komandos susibūrimus, vidinius renginius ir šventes; nuolatinį tobulėjimą. Atlyginimas: 1200 - 1400 € / mėn. neatskaičius mokesčių Šis darbo skelbimas yra publikuojamas Užimtumo tarnybos.
  • Viena pamaina, Darbo laikas gali būti derinimas, pvz. nuo 7:30 iki 16:30 ir pan. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai Patirtis: nuo 1 metų

APIE KOMPANIJĄ

UAB Contomobile, Contomobile UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

Registruokis prie randu.lt
Registruokis
Jau turi paskyrą?
Esate darbdavys? Tuomet registruokitės čia.