Vadybininkas

  • 800 - 4.000 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: - Aktyvi naujų klientų paieška; - Klientų poreikių išsiaiškinimas ir geriausiai jų poreikius atitinkančio pasiūlymo parengimas ir pristatymas; - Gyvybės ir sveikatos draudimo produktų pardavimas juridiniams bei fiziniams asmenims; - Sutarčių rengimas ir sudarymas. - Pardavimo tikslų įgyvendinimas.
  • - Atlyginimas priklauso TIK nuo rezultatų; - Mentoriaus pagalbą (įeina į TOP 10 geriausių pardavėjų įmonėje); -Priedus už pasiektus rezultatus; - Motyvacinę sistemą (kelionės, VIP mokymai); - Karjeros galimybes; -Lankstų darbo grafiką.
  • Darbas lanksčiu grafiku, dirbi tiek, kiek noti. Galima derinti su mokslais ar turint kitą darbą. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius, Ukmergės g. 223, Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Norim dėmesio tu žmonių, kurie šiuo metu ieško darbo ar papildomų pajamų Vilniuje, kurie žino savo vertę, kuriems atsibodo dirbti kažkam. Ieškomas pardavimų HEROJUS! - Jei turite patirtį pardavimuose - Domitės finansiniu raštingumu - Esate laisvai samdomas - Norite tobulinti pardavimo įgūdžius - Norite rimtų papildomų pajamų - Mato savo ateitį dirbdami, ne rankomis, o galva, kuriems patinka bendrauti su žmonėmis. - Nesvarbu ar studijuojat, ar turite mylimą darbą ar veiklą, kurios nenorėtumėt paleisti, bet iš to nepragyvenate. O gal tiesiog esate tas žmogus, kuris nori save išbandyti kitoje srityje. Tuomet nelaukit, išgirskite sąlygas.

APIE KOMPANIJĄ

Tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

Vadybininkas, Tarptautinė draudimo kompanija

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS