Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Trakų Vokė, Vilnius

  • 1.300 - 1.800 EUR prieš mokesčius
  • Mes nuolatos esame priekyje, tad prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaikė patirtis tau padės surasti save. Susipažink su operatoriaus (-ės) - pardavėjo (-os) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas žemiau pateiktą video. https://youtu.be/WT8KMv6c9IA Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.
  • Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Nemokama SIM BITĖ kortelė su mobiliojo ryšio planu po 3 mėn.; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Galimybė pasirinkti darbo vietą; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Nuolaidos maistui darbo metu; Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius J. Tiškevičiaus g. 24, 02231
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 93-ių degalinių tinklą: 82 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
SKELBIMAS NEAKTYVUS