Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Vilnius

  • 1.020 - 1.335 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis Mes nuolatos esame priekyje, tad prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Išdirbk tris mėnesius Circle K degalinėje ir gauk vienkartinį lojalumo priedą - 300 Eur, o išdirbęs keturis mėn. - 400 Eur. Degalinės operatorius-pardavėjas yra atsakingas už įvairias darbo sritis: klientų aptarnavimą, maisto gamybą, prekių priėmimą, valymo darbus.
  • Vienkartinis sezoninio lojalumo priedas išdirbus 3 mėn. - 300 Eur; 4 mėn.- 400 Eur; Nemokama SIM BITĖ kortelė su mobiliojo ryšio planu po 3 mėn. Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacinė sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Galimybė pasirinkti darbo vietą; Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu. Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą;
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 94-ių degalinių tinklą: 83 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Vilnius, Circle K Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI