Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Panevėžyje

  • 1.100 - 1.200 EUR prieš mokesčius
  • Tarptautinis Kanados degalinių tinklas, veikiantis 25 šalyse, plečia veiklą Lietuvoje. Mes nuolatos esame priekyje, tad prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Degalinės operatorius-pardavėjas yra atsakingas už įvairias darbo sritis: klientų aptarnavimą, maisto gamybą, prekių priėmimą, valymo darbus. Susipažink su operatorės (-iaus) - pardavėjos (-o) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas šį video: https://youtu.be/WT8KMv6c9IA
  • Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Nemokama SIM BITĖ kortelė su neribotu interneto, skambučių, žinučių mob. ryšio planu po 3 mėn. Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidos darbo metu; Ilgalaikis, neterminuotas darbas; Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą; Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Panevėžys Circle K Basanavičiaus (Basanavičiaus g. 63, Panevėžys, Lithuania)
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 95-ių degalinių tinklą: 86 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 9 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Panevėžyje, Circle K Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
SKELBIMAS NEAKTYVUS