Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Kryžkalnyje

  • 1.300 - 1.800 EUR prieš mokesčius
  • Mes, Circle K, nuolatos esame priekyje. Prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Susipažink su operatoriaus (-ės) - pardavėjo (-os) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas žemiau esantį video: Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.
  • Vienkartinis sezoninio lojalumo priedas išdirbus 3 mėn. - 300 €; išdirbus 4 mėn. – 400 € Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Nemokama SIM BITĖ kortelė su mobiliojo ryšio planu po 3 mėn. Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacinė sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau; Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą;
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kryžkalnis Degalinė Circle K Kryžkalnis (Pikelių kaimas, Raseinių Raj., LT-60376 Lithuania))

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 95-ių degalinių tinklą: 86 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 9 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI