Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a)

  • 980 - 1.200 EUR į rankas
  • Mes, Circle K, nuolatos esame priekyje. Prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Apie mūsų įmone ir vykdomą veiklą daugiau gali pamatyti čia https://www.youtube.com/watch?v=EHaI6Xqxa-8 Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje. https://www.geradirbti.lt/
  • Vienkartinis sezoninio lojalumo priedas išdirbus 3 mėn. - 300 Eur; 4 mėn.- 400 Eur; Nemokama SIM BITĖ kortelė su neribotu interneto, skambučių, žinučių mob. ryšio planu po 3 mėn.; Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Ilgalaikis, neterminuotas darbas; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacine sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau Galimybę darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kryžkalnis Circle K Kryžkalnis II (Dvaro g. 3, Košių II k., Bijotų sen.) ir Circle K Kryžkalnis (Pikelių k. 1, Raseinių raj.)

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 94-ių degalinių tinklą: 83 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) , Circle K Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI