Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | CIRCLE K JONUŠAI (Vilniaus pl. 21, Jonušai, Klaipėdos raj.)

  • 1.300 - 1.800 EUR prieš mokesčius Suminė darbo laiko apskaita
  • Mes, Circle K, nuolatos esame priekyje. Prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Susipažink su operatoriaus (-ės) - pardavėjo (-os) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas žemiau pateiktą video. Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.
  • Vienkartinis sezoninio lojalumo priedas išdirbus 3 mėn. - 300 Eur; 4 mėn.- 400 Eur; Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Dalinis transporto išlaidų kompensavimas; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacinė sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu; Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį. Nemokama SIM BITĖ kortelė su neribotu interneto, skambučių, žinučių mob. ryšio planu po 3 mėn.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Klaipėda Vilniaus pl. 21, Jonušai, Klaipėdos raj.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 96-ių degalinių tinklą: 88 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 8 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | CIRCLE K JONUŠAI (Vilniaus pl. 21, Jonušai, Klaipėdos raj.), Circle K Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
SKELBIMAS NEAKTYVUS