Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | CIRCLE K ORO UOSTAS

  • 1.400 - 1.900 EUR prieš mokesčius
  • Mes, Circle K, nuolatos esame priekyje. Prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Susipažink su operatoriaus (-ės) - pardavėjo (-os) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas žemiau pateiktą video. https://youtu.be/WT8KMv6c9IA Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.
  • Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Nemokama SIM BITĖ kortelė su mobiliojo ryšio planu po 3 mėn.; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacinė sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau; Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 etato
  • Vilnius Eišiškių pl. 11, Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Lietuvių kalbos žinios; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 95-ių degalinių tinklą: 86 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 9 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | CIRCLE K ORO UOSTAS, Circle K Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
SKELBIMAS NEAKTYVUS