Facebook Advertising Manager

  • 1.150 - 1.700 EUR prieš mokesčius
  • Trumpa versija: ieškom sau kolegos darbui su reklama Facebook’e (ir Instagram’e, suprantama). Ilgesnė versija: jei tik turėsi noro, galėsime plėsti darbus ir su Google reklama, ir su kitom media priemonėm. Bet pamatas vis vien bus FB ads. Norime, kad kolega turėtų autentišką norą visiems proaktyviai padėti. Kūrybininkams - patarti, kokie formatai tinkamiausi tikslo siekimui. Projektų vadovams - neprašytam pasiūlyti geresnę reklamos optimizaciją, papildomus kampanijas ar pakeitimus. Proaktyvumas čia svarbus žodis - mes dažniausiai patys nesugalvosim, ko tavęs paprašyti, tad tikėsimės, kad tu pastebėsi, kur ir ką galima padaryti geriau ir patarsi. O už tai tave visi labai vertins! ❤ Tavo pagrindinės atsakomybės bus: - Kartu su projektų vadovais kurti reklamos strategijas Caption klientams; - Ruošti kampanijas, planuoti jų biudžetus, rūpintis sėkmingu jų įgyvendinimu; - Daboti ir optimizuoti jau vykstančias kampanijas, siekiant vis geresnio KPI; - Siūlyti, ką galime patobulinti klientų komunikacijoje iš reklamos perspektyvos. Ko iš tavęs tikimės: - Patirties su Facebook ads planavimu, kampanijų paleidimu, priežiūra ir optimizacija; - Supratimo, kaip veikia ir kaip kurti į KPI orientuotą reklamos veiksmų strategiją ir funnelius; - Nusiteikimo, kad visko visada nežinosi - teks klausinėti, skaityti, mokytis, klausti kolegų ir googlinti (mes irgi nesitikim, kad žinosi viską 😄); - Kruopštumo ir analitinių įgūdžių; - Puikių rašytinių anglų ir lietuvių kalbos žinių; - Komunikabilumo, proaktyvumo, empatijos ir drąsos. Na, bent trijų iš šio sąrašo. Darbo sąlygos: - Pilnas etatas (arba 0.75); - 1150-1700 („ant popieriaus”); - Galimybė dirbti nuotoliniu būdu (didžiąją laiko dalį (karantino metu - visą, ofkors); - Ofisas Vilniaus centre - gali atsivesti gyvūnų (net pageidautina); - Darbo įranga (t.y. kompas lol) - Kaupimo pensijai kompensavimas (išdirbus 6 mėn.); - Įmonės kelionės, workation’ai, užkandžiai, kavutės, Caption atributika ir panašios gėrybės. Caption vertybės: - Empatija. Klausome ir bandome suprasti. Rūpinamės savo, savo kolegų, ir savo klientų gerove. Būtent tokia seka; - Ambicija. Grįžtamojo ryšio kultūra padeda mums siekti geresnių rezultatų ir tobulėti; - Pagarba. Su visais ir visose situacijose elgiamės pagarbiai. Parašyki work@caption.lt su savo CV ar LinkedIn’o paskyra, bei trumpu patirties su FB reklama aprašymu. Arba aplikuoki tiesiai per čia! Žmogaus ieškome kad ir nuo rytojaus!
  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu (didžiąją laiko dalį (karantino metu - visą, ofkors) Kaupimo pensijai kompensavimas (išdirbus 6 mėn.) Ofisas Vilniaus centre - gali atsivesti gyvūnų (net pageidautina) Įmonės kelionės, workation’ai, užkandžiai, kavutės, Caption atributika ir panašios gėrybės Darbo įranga (t.y. kompas lol)
  • - Pilnas etatas, 0.75 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

APIE KOMPANIJĄ

Esame socialinių tinklų komunikacijos agentūra. Rezultatus, kuriais didžiuojamės, pasiekiame balansuodami tarp efektyvumo ir kūrybingumo, o kiekvieną savo klientą visų pirma laikome partneriu - čia ir prasideda magija. Pagrindinės paslaugos: - Socialinių tinklų administravimas - Turinio kūrimas - Socialinių tinklų strategijos rengimas - Reklamos Facebook pirkimas ir optimizavimas - Influencerių rinkodara - Asmeninio prekės ženklo kūrimas ir plėtojimas - B2B rinkodara - Darbdavio, vadovo komunikacija LinkedIn - Mokymai ir konsultacijos

Facebook Advertising Manager, Caption

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS