Projektų vadovas (projektai užsienyje)

  • 3.500 - 4.500 EUR į rankas , skatinimo priedai vertinant rezultatus
  • Ieškome projektų vadovo vamzdynų gamybos ir montavimo darbų projektams įgyvendinti. Projektai vykdomi laivų statybos ir laivų remonto srityje, užsienyje.
  • Papildomas sveikatos draudimo paketas; Galimybę nuolat tobulėti ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją; Skatinimo sistemą ir solidžius priedus už pamatuojamus darbo rezultatus; Darbas kūrybingų ir profesionalių kolegų komandoje.
  • Individualus rotacijų derinimas - Pilnas etatas
  • Klaipėda, Grįžgatvio g.4

REIKALAVIMAI

-Turite patirties laivų statybos bei remonto projektuose, vamzdynų srityje, daugiau nei 3 metus (Laivų statyba – privalumas); -Gebate puikiai bendrauti ir spręsti konfliktines situacijas; -Turite inžinerinį/techninį išsilavinimą; -Puikiai kalbate bei rašote anglų kalba. Kalbate ir suprantate rusiškai; -Greitai orientuojatės ir mokate planuoti savo bei komandos darbo laiką; -Mąstote analitiškai, gebate greitai nustatyti prioritetus ir įžvelgiate rizikas; -Gebate sklandžiai vadovaujant žmonių grupei; -Puikiai dirbate Office 365 programomis; -Mokate skaityti laivų vamzdynų brėžinius, diagramas ir izometrines vamzdžių korteles.

APIE KOMPANIJĄ

Įmonė specializuojasi laivų statybos ir remonto srityje. Dirbame su visų tipų vamzdynų sistemomis tiek naujos statybos laivuose, tiek laivų remonte. Projektus vykdome Europoje ir Skandinavijos šalyse. Dedame visas pastangas, kad darbuotojai turėtų puikias darbo sąlygas ir galėtų kokybiškai atlikti jiems patikėtas užduotis, o Užsakovai norėtų tęsti bendradarbiavimą. Paslaugas sudaro visų tipų laivų vamzdynų sistemų gamyba, montavimas ir hidrauliniai bandymai. Smulkios įrangos montavimas, vamzdynų prie įrangos prijungimas. Hidraulinių sistemų montavimas ir bandymai.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI