Pardavėjas - konsultantas (-ė)

  • Nuo 910 EUR prieš mokesčius priklauso nuo darbo rezultatų
  • Parduotuvėje "Assorti" mes profesionaliai ir nuoširdžiai aptarnausime klientus, rūpinsimės prekių pateikimu ir teisingos informacijos apie prekes suteikimu klientui, dirbsime prie kasos, patraukliai išdėliosime prekes, palaikysime tvarką prekybos salėje (kainų keitimas, galiojimų sekimas, kt.), mokysimės, skanausime gerą maistą, daug bendrausime ir spinduliuosime gera nuotaika bei energija.
  • Ateik dirbti į "Assorti". Mes kartu kursime pagarbius ir šiltus santykius tarp darbuotojų ir su klientais kiekvieną darbo dieną. Taip pat norime Tau pasiūlyti: darbo užmokestį nuo 600 Eur atskaičius mokesčius neįskaitant priedų ir premijų; galimybę pateikti klientui išskirtinius prekės ženklus; darbą slenkančiu grafiku; darbą stabilioje įmonėje, turinčioje partnerių tinklą ir ilgametę patirtį; mokymus ir gausybę žinių apie sveiką mitybą, kokybiškus ir išskirtinius maisto produktus, naujoves maisto gamyboje.
  • slenkantis pamaininis, paskutinė pamaina iki 20val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

ne mažiau 1 metų patirtis klientų aptarnavimo srityje; darbo patirtis išskirtinių maisto prekių mažmeninėje prekyboje („boutique“ ar pan.) arba restoranų, kavinių viešbučių srityje - privalumas; bendravimo bei bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai; orientacija į klientą; darbo su kasa patirtis - privalumas; sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms.

APIE KOMPANIJĄ

„Assorti“ - tai aukštos kokybės gurmaniškų, sveikesnės sudėties maisto produktų ir jų degustacijų, išskirtinės kosmetikos ir originalių prekių parduotuvės, bistro bei internetinė prekyba. 2009 m. įkurta gurmaniško maisto ir išskirtinių prekių įmonė „Assorti“ atnaujina savo didžiausią parduotuvę „Ogmios mieste“, kuri vėl atvers duris savo ištikimiems klientams šį rudenį. Atsinaujinanti UAB „Assorti“ ieško pardavėjo (-os) - konsultanto (-ės), kuris (-i) mylėtų mūsų klientus ir mūsų kruopščiai atrinktą maisto asortimentą.

Pardavėjas - konsultantas (-ė), Assorti UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061970669
SKELBIMAS NEAKTYVUS