Virėja (-as)

  • Nuo 600 EUR į rankas
  • Kviečiame prisijungti prie Apollo boulingo šaunaus kolektyvo! Šiuo metu ieškome darbštaus virėjo (-os). Jei ieškai darbo vietos, kurioje turėtum laisvę tobulėjimui, mokymus, darbo, kuris nevirstų rutina, nieko nelauk - atsiųsk savo CV! Ir mes TIKRAI TAU paskambinsime! Mes pažadame pagalbą ir palaikymą darbo pradžioje, kai to labiausiai reikia. 😊 - Kokybiškai gaminti patiekalus ir užkandžius, kepti picas; - Prižiūrėti švarą savo darbo vietoje; - Operatyviai komunikuoti su kolegomis; - Higienos taisyklių laikymąsis; - Maisto kokybės užtikrinimas.
  • Sąžiningai apskaičiuotą darbo užmokestį už atliktą darbą; Maitinimą darbo metu; Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą; Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas.
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda Taikos pr. 61, Klaipėda 91182
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Myli maistą ir mėgsti bendrauti; - Esi komandos žaidėjas, komunikabilus ir atsakingas; - Turi virėjo darbo patirties? Tai didelis privalumas! Bet neturinčius - išmokysime. - Nori dirbti pilnu etatu, slenkančiu grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

Apollo boulingas - žaidimai, pramogos, koncertai, geri užkandžiai ir ypatingas gėrimų meniu. Čia boulingo partija virsta vakarėliu, o kolegos tampa šeima. Prisijunk, nes mes visi už! „Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. Be kino teatrų „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 jaukių knygynų, 13 modernių kino teatrų, 9 „Blender“ sulčių kavines, 3 „Ice-Café“ ledų kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 8 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 17 KFC restoranų.

Virėja (-as), Apollo Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS